Meniu

Anunț de angajare

Pozitie: REPREZENTANT TEHNIC – DEPARTAMENT SALUBRIZARE
Localitate: BUCURESTI

Compania noastră caută un reprezentant tehnic dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre noastre Centrale, la sediul societatii in Bucuresti. Dacă ești o persoană orientată către rezultate, cu abilități tehnice și o atitudine proactivă, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilități:

Urmarirea contractelor de prestari servicii, pentru indeplinirea obligatiilor, respectarea indicatorilor de performanta si a obiectivelor stabilite; Intocmirea de raportari/documente/adrese etc., conform solicitarii sefului ierarhic si in baza analizelor efectuate; Aplicarea legislatiei din domeniul salubrizarii, verificarea si respectarea politicilor si regulilor managementului intern/proceduri si instructiuni de lucru; Acordarea suportului necesar pentru analiza lunara a activitatii; Colaborarea cu echipa de salubrizare pentru a asigura un mediu curat și sigur pentru comunitate; Acordarea suportului pentru intocmirea documentatiei necesare contractarii serviciilor; Raportarea regulată a activităților și a rezultatelor obținute către superiorii ierarhici; Deplasari ocazionale in zonele de activitate ale activitatii. Cerințe:

Diplomă de studii superioare în domeniul tehnic; Experiență anterioară în domeniul salubrizării sau într-un rol similar reprezintă un avantaj; Cunoștințe tehnice în domeniul echipamentelor și vehiculelor de salubrizare; Abilități tehnice și de diagnosticare a problemelor; Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții; Cunostinte avansate pachet MS Office; Permis de conducere categoria B. Beneficii:

Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și performanțele tale; Beneficii suplimentare (asigurare medicala, tichete de masa, prime ocazionale)